500

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej  w Nowogrodźcu informuje, iż wnioski o świadczenie wychowawcze (500+) na najbliższy okres, trwający od 1 czerwca 2021 r. do 31 maja 2022 r., można składać  od 1 kwietnia drogą papierową, czyli osobiście w urzędzie lub za pośrednictwem poczty.

 

Wnioski będą wystawione przy wejściu głównym,  które po wypełnieniu należy wrzucać do urny w godzinach pracy ośrodka lub przesłać za pośrednictwem poczty.

W przypadku spraw zagranicznych, innych spraw dotyczących świadczeń rodzinnych i wychowawczych   oraz wszelkich pytań, prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzupełnienia dodatkowych dokumentów. 

Przypominamy, że od 1 lutego wnioski również można składać online przez portal Emp@tia, kanały bankowości elektronicznej lub przez portal PUE ZUS.

Jeśli wnioskodawca złoży kompletny i prawidłowo wypełniony wniosek o świadczenie wychowawcze w okresie od 1 lutego 2021 r. do 30 czerwca 2021 r., świadczenie zostanie przyznane i wypłacone z wyrównaniem od 1 czerwca 2021 r.  Telefon  kontaktowy: 75 73 16 379.

Źródło: Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu.