Urząd Gminy w Nowogrodźcu uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej

przy użyciu terminali płatniczych POS za pomocą którego można dokonać płatności karta płatniczą w technologii tradycyjnej (tzw. stykowej) oraz zbliżeniowej (tzw. bezstykowej/contactless).

Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora Programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.

W ramach programu klienci Urzędu Gminy w Nowogrodźcu będą mogli dokonać płatności bezgotówkowych z wykorzystaniem kart płatniczych w szczególności dotyczących: opłat skarbowych i wpłat na sumy depozytowe.

Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w naszym urzędzie jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie dla Państwa wygodne, zaoszczędzi czas, zwiększy bezpieczeństwo transakcji, a dla urzędu przełoży się na usprawnienie prac całej instytucji.

Informujemy ponadto, że klienci dokonujący wpłat przy użyciu kart płatniczych nie będą ponosili z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat.

visa